KONTAKT

                 Pořadatel: Jan Stupka

Hontercup

+420 601 525 504

jan.stupka@hvizol.cz


Kde zaparkují účastníci?

Pro účastníky bude připraveno parkoviště v těsné blízkosti areálu víceúčelového sportovního areálu na adrese Březová nad Svitavou, Hradecká 314. Na jedno družstvo připadá jedno parkovací místo. Při příjezdu se prosím řiďte pokyny pořadatelů. Instrukce dostane každé družstvo s vyplněnou registrací a zaplaceným startovným do e-mailu.


Kde mohou parkovat návštěvníci?
Pro návštěvníky bude k parkování vyhrazeno Moravské náměstí ve Březové nad Svitavou. Březovský trail a víceúčelový sportovní areál je z náměstí vzdálen do pěti minut chůze. Parkoviště na ul. Dlouhá u Březovského trailu bude v den závodu pro návštěvníky uzavřeno! 

 

Jak se na místo dopravit vlakem?
Nejjednodušším způsobem, jak se k nám dopravit jsou pravidelné spoje ČD. V železniční stanici Březová nad Svitavou zastavují v pravidelných dvouhodinových intervalech rychlíky na trase Praha - Brno a zpět. Cesta z vlakového nádraží je  na Březovský trail značena místními informačními cedulemi.


Vstupné na akci ano, či ne?
Štafetový závod, doprovodný i sportovní program budou volně přístupné. Pouze vstup do některých zón bude omezen na registrované účastníky. Z podmínek stanovených v osvědčení o konaní veřejné sbírky je zřejmé, že nelze finanční příspěvky shromažďovat jinak, než na transparentním účtu. Z tohoto důvodu nebude v rámci celého dne možné přispět v hotovosti na místě do žádných pokladniček, ani nákupem dárkových předmětů! Výjímkou bude pouze pokladnička pro dobrovolné příspěvky na údržbu trailových stezek, která bude umístěna přímo v areálu  na stanovišti pořadatelů.